Çebi Hukuk & Danışmanlık

Çebi Hukuk & Danışmanlık, Gayrimenkul ve İnşaat Hukuku, Miras Hukuku, Şirketler Hukuku ve Şirket Birleşme & Devralmaları, İflas & Konkordato, İş Hukuku, Yabancılar ve Vatandaşlık Hukuku, İspanya-Güney Amerika Masası alanlarında uzmanlaşmış olup, bu alanlarda ulusal ve uluslararası çapta, İngilizce, İspanyolca ve Çince dillerinde dava ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Çebi Hukuk & Danışmanlık için öncelikle kurumsal kimlik çalışması yapılmıştır. Kartvizit, antetli kağıt, diplomat zarf tasarımları hazırlanıp baskısı yapılarak teslim edildi.

WordPress altyapısı kullanılarak beğenilen temanın ihtiyaca yönelik tüm ayarları yapılarak içeriği dolduruldu. Sitenin Türkçe, İngilizce ve İspanyolca dil desteği bulunmaktadır.

Site adres: cebilaw.com

Share

Pecado

Hobi olarak yarattığım bu site ile öğrendiklerimi siz değerli okuyuculara sunmaktan mutluluk duyuyorum. Bu sitede referanslarım yanında web tasarım, web yazılım ağırlıklı olarak yazılar paylaşacağım. Web yazılım olarak Wordpress ağırlıklı olarak, desktop ve mobil çözümler yaratabilmek için sürekli kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Umarım paylaşımlar karşılıklı olur.

You may also like...

%d blogcu bunu beğendi: