Galaxy A91, Galaxy Note 10’a meydan okuyacak

Yeni çıkan akıllı telefonlar sahip oldukları bataryayla da dikkat çekiyor. Aynı şekilde hızlı şarj desteği de oldukça önemli detaylardan biri haline geliyor. Son olarak, Samsung Galaxy A90 5G ve Galaxy A91 modellerinin batarya özellikleri belli oldu. Galaxy A90 5G 25W şarj desteklerken, Galaxy A91 45W şarj destekleyecek.

Samsung’un yeni teknolojisi 45W Süper Hızlı  Şarj 2.0 teknolojisinin ilk kez Galaxy Note 10 Plus serisinde kullanılmaya başlanıldığını da söyleyelim. Galaxy Note 10 Plus ile birlikte tanıtılan Galaxy Note 10 modelinde ise 25W şarj desteği bulunuyor. Bu anlamda Galaxy A91‘in Galaxy Note 10‘a meydan okuyacağını söyleyebiliriz.

Samsung Galaxy A91 hızlı şarj desteğini onayladı

Samsung’un 45W şarj uyumlu cihazlar listesine baktığımızda; Galaxy Note 10 Plus, Galaxy Note 10 Plus 5G, Galaxy A91 ve üstü ibaresinin yazıyor olması dikkat çekiyor. Bu da daha fazla telefonda bu teknolojiyi göreceğimizi müjdeliyor diyebiliriz.

Galaxy A ailesinin en büyük üyesi olacak olan Galaxy A91, Samsung’un 2020 Galaxy A programında yer alıyor. Telefonun 108 Megapiksellik ana kamerasına 16 Megapiksellik geniş açılı lens, 5x optik zoom’lu 12 Megapiksellik telefoto lens ve bir ToF sensör eşlik ediyor.

Öte yandan Galaxy A90 5G modeline baktığımızda OIS desteğine sahip üçlü kamera kurulumu karşımıza çıkıyor. Galaxy A90 5G modelinin lansmanı yakın zamanda yapılacak. Telefon için gerekli sertifikalar alındı.

Share

Pecado

Hobi olarak yarattığım bu site ile öğrendiklerimi siz değerli okuyuculara sunmaktan mutluluk duyuyorum. Bu sitede referanslarım yanında web tasarım, web yazılım ağırlıklı olarak yazılar paylaşacağım. Web yazılım olarak Wordpress ağırlıklı olarak, desktop ve mobil çözümler yaratabilmek için sürekli kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Umarım paylaşımlar karşılıklı olur.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

Whatsapp Chat
1
Bana Yazın!
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
%d blogcu bunu beğendi: