Dukkandan.net

İnsanlar eskiden alışverişini özellikle de İstanbul’da yaşayanlar için Eminönü’ndeki dükkanlardan yaparlardı. İnsanlar yine eskisi gibi alışverişini dükkandan yapsın. Global gelişen dünyada insanlar alışverişi artık internet üzerinden yaptıkları için bu süreci internet ortamına taşımaya karar verildi. Bu süreçte isminin ana temasını oluşturan “dükkandan” ismini alarak site kurulma kararı alındı. Promosyon, teknoloji ve kahve ürünleri ile ofis ihtiyaçlarınıza cevap veriyor.

dukkandan.net e-ticaret sitesi için WordPress altyapısının gücüyle beğenilen tema üzerinden WooCommerce desteği ile e-ticaret sistemi kuruldu. Markanın ihtiyacı doğrultusunda tasarım ve düzenlemeler yapıldı. 5 ana kategori altında toplamda 2.274 adet ürün girişi yapılmıştır.

Site adresi: dukkandan.net

Pecado's Web
Share

Pecado

Hobi olarak yarattığım bu site ile öğrendiklerimi siz değerli okuyuculara sunmaktan mutluluk duyuyorum. Bu sitede referanslarım yanında web tasarım, web yazılım ağırlıklı olarak yazılar paylaşacağım. Web yazılım olarak Wordpress ağırlıklı olarak, desktop ve mobil çözümler yaratabilmek için sürekli kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Umarım paylaşımlar karşılıklı olur.

You may also like...

Whatsapp Chat
1
Bana Yazın!
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
%d blogcu bunu beğendi: