Google Pixel 4 fotoğrafları sızdırıldı

Android işletim sisteminin kurucusu Google’ın ekim ayında resmiyet kazandırması beklenen Google Pixel 4 için geçtiğimiz ay render görüntüleri ortaya çıkmıştı. Akıllı telefon hakkındaki sızıntılar ekim ayına kadar devam edecek gibi görünüyor. Şimdi de Google Pixel 4 fotoğrafları internete düştü.

Google Pixel 4 fotoğrafları sızdırıldı

Şirketin merkezinin bulunduğu ABD üzerinden paylaşıldığı görülen görüntülerde yeni model son halini almış görünüyor. Fotoğraf baktığımızda ABD’li GSM operatörlerinden biri plan Sprint’in logosunu sol üstte görüyoruz. Bu da ABD üzerinden paylaşıldığını doğuruluyor.

Fotoğrafta asıl dikkat çeken detay ise duvar kağıdı ve bildirim paneli. Tüm bu ipuçları bize yeni modelin Android 10 ile geleceğini işaret ediyor. Tabii yakın zamanda isim değişikliği yaşayan yeni işletim sisteminin Google’ın en yeni modelinde kendini gösterecek olması çok da şaşırtıcı değil.

Arka kısmı camdan yapılan yeni model, arka sol üst köşede de ikili kamera kurulumuna sahip. Bu kameralara bir adet flaş eşlik ediyor. Böylece Pixel ailesi, Pixel 4 ile birlikte çoklu kamera düzenine geçiyor.

Paylaşılan bilgilere göre ana kamerası 12MP olacak olan telefonda 16 MP telefoto lens de kullanılacak. Fotoğrafta dikkat çeken bir detay ise, ses açma-kapatma tuşunun hemen üstünde beyaz renkli bir güç tuşu olduğu. Telefon üzerinde oldukça hoş durduğunu söyleyebiliriz.

Önümüzdeki haftalarda telefon tam anlamıyla netlik kazanacak.

Sizce Google çıkartacağı yeni modellerinin tasarımları nasıl? Görüşlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.

Share

Pecado

Hobi olarak yarattığım bu site ile öğrendiklerimi siz değerli okuyuculara sunmaktan mutluluk duyuyorum. Bu sitede referanslarım yanında web tasarım, web yazılım ağırlıklı olarak yazılar paylaşacağım. Web yazılım olarak Wordpress ağırlıklı olarak, desktop ve mobil çözümler yaratabilmek için sürekli kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Umarım paylaşımlar karşılıklı olur.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

Whatsapp Chat
1
Bana Yazın!
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
%d blogcu bunu beğendi: