Hold Tab – Tablet Yastığı

Hold Tab, hafif, sağlam ve süngerden üretilen bir tablet yastığıdır. Elliniz ile tutmadan tablet cihazınızı kullanabileceğiniz ürün, kitap okumaya, film izlemeye, görüntülü görüşme yapmaya vb. ihtiyaçlarınıza yardımcı olur. %100 yerli üretim olan ürün için öncelikle logo tasarımı yapıldı.

Pecado's Web

WordPress altyapısı ile hazırlanan websitesi için beğenilen tema ihtiyaca yönelik geliştirilerek hazırlandı. Site üzerinden WooCommerce e-ticaret modülü sayesinde satış yapılabilir duruma getirildi. İyzico entegrasyonu yapılarak kapıda ödeme seçeneği yanında kredi kartı ödeme seçeneği adapte edildi.

Tamamen yerli üretim olması ve liderliğini kadın girişimci yapması nedeniyle özenle yaptığım sitenin başarılı olmasını dilerim.

Site adresi: holdtab.com

Pecado's Web
Share

Pecado

Hobi olarak yarattığım bu site ile öğrendiklerimi siz değerli okuyuculara sunmaktan mutluluk duyuyorum. Bu sitede referanslarım yanında web tasarım, web yazılım ağırlıklı olarak yazılar paylaşacağım. Web yazılım olarak Wordpress ağırlıklı olarak, desktop ve mobil çözümler yaratabilmek için sürekli kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Umarım paylaşımlar karşılıklı olur.

You may also like...

Whatsapp Chat
1
Bana Yazın!
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
%d blogcu bunu beğendi: