Instagram yeni mesajlaşma uygulaması duyuruldu!

Dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından biri olan Instagram, The Verge’in haberine göre yeni mesajlaşma uygulaması ile mesajlaşmaya farklı bir boyut kazandıracak. Instagram ve Facebook ile birlikte geliştirilen uygulama, Threads adı ile duyuruldu.

Instagram mesajlaşma uygulaması Threads neler sunacak?

Instagram bir süre önce Instagram Direct adında ve Instagram ile senkronize bir şekilde çalışan mesajlaşma uygulamasını kullanıcılara sunmuştu. Ancak bu uygulama çok fazla ilgi görmemişti. Şimdi de duyurusu gerçekleştirilen yeni mesajlaşma uygulaması ile bu tür uygulamalara farklı bir boyut kazandırılması bekleniyor.

Uygulama içerisinde Instagram’da olduğu gibi yakın arkadaşlar listesi olacak ve tüm uygulama bu yakın arkadaşlar listesi ile kullanılabilecek. Yakın arkadaşlar listenizdeki kişiler, bu uygulamada sizle mesajlaşırken şarj durumunuzu, konumunuzu ve hızınıza kadar çoğu şeyi takip edebilecek.

Ayrıca mesajlaşma uygulaması Threads, Instagram hikayelerini de gösterecek. Bu sayede uygulamanın özellikle gençler arasında popülerleşmesi beklentiler arasında yer alıyor.

Threads’in tüm kullanıcılar için ne zaman kullanıma sunulacağına dair herhangi bir bilgi bulunmuyor. Uygulama, şimdilik şirket içerisinde test ediliyor.

Share

Pecado

Hobi olarak yarattığım bu site ile öğrendiklerimi siz değerli okuyuculara sunmaktan mutluluk duyuyorum. Bu sitede referanslarım yanında web tasarım, web yazılım ağırlıklı olarak yazılar paylaşacağım. Web yazılım olarak Wordpress ağırlıklı olarak, desktop ve mobil çözümler yaratabilmek için sürekli kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Umarım paylaşımlar karşılıklı olur.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

Whatsapp Chat
1
Bana Yazın!
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
%d blogcu bunu beğendi: