Uluslararası Ozon Terapi Kongresi

Ozon Tedavisinde Yenilikler konulu Uluslararası Ozon Terapi Kongresi bu yıl 20-22 Eylül’de Şanlıurfa’da yapılacaktır.

Bu kongreyi “Peygamberler Şehri” olarak adlandırılan önemli bir tarihi şehir Şanlıurfa’da yapmaya karar verildi. Göbekli Tepe, dünyanın en önemli arkeolojik alanlarından biri. 1990’lardaki bu çarpıcı 10.000 yıllık sitenin keşfedilmesi arkeolojik dünya ve ötesinde şok dalgaları yaydı, bazı araştırmacılar onun İncil’deki “İncil Bahçesi”nin yeri olduğunu iddia etti. Dünyanın belki de en eski tapınağı Göbekli Tepe’deki birçok heykel ve megalitik mimari örneği çömlekçilik, metalurji, yazının icadı, çark ve tarımın başlangıç yeri oluşturduğunu göstermektedir. Bu yüzden kongre Şanlıurfa’da düzenleyerek katılımcılara Göbekli Tepe’nin bu tarihi ve kültürel atmosferini yaşamaları sağlanacak.

Bu bağlamda, kongre için WordPress tabanlı hazırlanan sitenin hem Türkçe ve İngilizce versiyonları titizlikle hazırlandı. Kongre için hazırlanan logo ile ozonun sağlık açısından önemine yer verildi.

Site adresi: www.ozonterapikongresi.com

Share

Pecado

Hobi olarak yarattığım bu site ile öğrendiklerimi siz değerli okuyuculara sunmaktan mutluluk duyuyorum. Bu sitede referanslarım yanında web tasarım, web yazılım ağırlıklı olarak yazılar paylaşacağım. Web yazılım olarak Wordpress ağırlıklı olarak, desktop ve mobil çözümler yaratabilmek için sürekli kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Umarım paylaşımlar karşılıklı olur.

You may also like...

Whatsapp Chat
1
Bana Yazın!
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
%d blogcu bunu beğendi: