Yeni Apple Watch seramik kasa seçeneğiyle gelecek

Geçtiğimiz günlerde kullanıcılara sunulan iOS 13 Beta 7 sürümü, birçok bilgiyi de beraberinde getirdi. Yeni iPhone’ların tanıtım tarihinin içinde gizli olduğu sürümde bir bilgi daha keşfedildi. Ortaya çıkarılan bu bilgiler, yeni Apple Watch modellerin farklı kasa seçenekleriyle geleceğini gösteriyor.

Yeni Apple Watch seramik ve titanyum kasa ile gelecek

iOS 13 Beta 7 sürümünden elde edilen görüntüler, yeni Apple Watch’ın sahip olacağı bazı kadranları ortaya çıkarıyor. Bu saat kadranı görüntüleri, Apple’ın yeni bir seramik Apple Watch ve yeni bir titanyum Watch’ı piyasaya sürmek üzere olduğunu gösteriyor.

Apple geçmiş Watch modellerinde seramik kasa seçeneğini de kullanıcılara sunmuştu. Ancak son çıkardığı Apple Watch Series 43 modelinde seramik modele yer verilmiyordu. Uzun bir aradan seramik kasa seçeneğini bizlere sunacak olan Apple Watch Series 5, aynı zamanda Apple tarihinde ilk titanyum kasaya sahip Apple Watch unvanına da sahip olacak.

Apple analist Ming-Chi Kuo, yaptığı açıklamalarda Apple Watch Series 5‘in bu sonbaharda piyasaya sürüleceğini belirtiyor. Önümüzdeki günlerde daha fazla bilginin ortaya çıkması beklentiler arasında yer alıyor.

Share

Pecado

Hobi olarak yarattığım bu site ile öğrendiklerimi siz değerli okuyuculara sunmaktan mutluluk duyuyorum. Bu sitede referanslarım yanında web tasarım, web yazılım ağırlıklı olarak yazılar paylaşacağım. Web yazılım olarak Wordpress ağırlıklı olarak, desktop ve mobil çözümler yaratabilmek için sürekli kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Umarım paylaşımlar karşılıklı olur.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

Whatsapp Chat
1
Bana Yazın!
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
%d blogcu bunu beğendi: